Jordan Group Transport
menu

Zwiedzanie Krakowa to gratka nie tylko dla przyjeżdżających turystów z całej Polski i zagranicy, ale także dla mieszkańców. Czasami po prostu rodzi się też potrzeba sprawnego przemieszczenia z jednego końca miasta w drugi – szczególnie jeśli chodzi o grupy zorganizowane, np. wycieczki szkolne lub studenckie. W takim przypadku najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów i skorzystać z usług firmy przewozowej. Poruszanie się po mieście jeszcze nigdy nie było tak łatwe i komfortowe! Jordan Group oferuje szybkie i bezpieczne przewozy turystyczne osób na terenie Krakowa – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. W naszej pracy stawiamy na nowoczesną flotę spełniającą wszystkie wymogi techniczne oraz na wykwalifikowanych kierowców z długoletnim doświadczeniem za kółkiem.

Wygodnym busem po Krakowie

Nasza fachowa ekipa jest w stanie zorganizować każdy transfer turystyczny i nie tylko – w zakresie naszych usług mieści się również wynajem autokarów oraz mniejszych busów. Dzięki różnorodnemu taborowi bez problemu dobierzemy pojazd odpowiadający specyfice zlecenia oraz liczbie pasażerów. Wieloletnia obecność w branży transportowej pozwoliła nam skompletować wysokiej klasy flotę wyróżniającą się udogodnieniami, takimi jak:

  • klimatyzowane wnętrza,
  • wygodne, regulowane fotele z możliwością opuszczenia oparcia,
  • systemy nagłośnienia i oświetlenia z funkcją sterowania ze swojego stanowiska,
  • odtwarzacze DVD i telewizory,
  • urządzenia audio,
  • darmowe Wi-Fi.

Jesteśmy przekonani, że każdy przewóz turystyczny naszymi pojazdami upłynie przyjemnie i nieoczekiwanie szybko.

Profesjonalna wypożyczalnia busów z Krakowa

Jeśli potrzebujesz wynająć autokar z kierowcą, aby zorganizować wycieczkę szkolną lub inną na terenie Krakowa dla większej ilości osób – zgłoś się do nas! Wybierzemy pojazd, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Przewóz osób to dla nas za każdym razem ciekawe wyzwanie! Dysponujemy aż 30 modelami busów, autokarów i minibusów, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.

Gorąco zapraszamy do skontaktowania się z Jordan Group w celu ustalenia wszystkich szczegółów zlecenia, rezerwacji terminu oraz pojazdu. Chętnie odpowiemy również na wszystkie nurtujące pytania i dokładnie przedstawimy ofertę – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie – zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego.