Jordan Group Transport
menu

Zwiedzanie nowych miejsc i zabytków to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu – w końcu można na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków oraz poznać zupełnie inne otoczenie. Wszelkiego rodzaju wycieczki turystyczne wymagają jednak dokładnej organizacji. Trzeba wybrać lokalizację, przygotować program, zabukować nocleg, a także pomyśleć o wygodnym i bezpiecznym transporcie – ten ostatni punkt to idealne zadanie dla naszej firmy Jordan Group z Krakowa. Od wielu lat organizujemy przewozy turystyczne osób w dowolne miejsce i nie tylko – funkcjonujemy również jako wypożyczalnia busów. Posiadamy aż 30 modeli autokarów i mniejszych pojazdów, dzięki czemu możemy wybrać środek transportu odpowiadający wszystkim potrzebom i oczekiwaniom klienta.

Postaw na bezpieczeństwo i komfort – przewozy osób Kraków

Szeroki wybór floty to nie wszystko. Nasz tabor wyróżnia się mnogością praktycznych udogodnień wpływających na możliwość pełnego odprężenia podczas podróży. Należą do nich:

  • regulowane, wygodne fotele z opuszczanym oparciem,
  • klimatyzowane wnętrza,
  • odtwarzacze audio i DVD,
  • telewizory,
  • indywidualne systemy nagłośnienia i oświetlenia,
  • darmowe Wi-Fi do swobodnego surfowania w Internecie.

W naszej wypożyczalni busów można wynająć wybrany pojazd wraz z kierowcą lub bez. Zależy nam na tym, aby oferować najwyższej klasy usługi, dlatego przyjmujemy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dla których bezpieczna jazda to priorytet. Poza tym cechują się oni wysoką kulturą osobistą, pozytywnym nastawieniem i przyjaznym usposobieniem – każdy przewóz osób odbywa się w sympatycznej atmosferze, co również wpływa na komfort pasażerów. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularne i dokładne sprawdzanie stanu technicznego – są również dodatkowo kontrolowane przed wyruszeniem w trasę. Doskonale wiemy, że w naszej branży bezpieczeństwo i eliminacja możliwych zagrożeń to najważniejsze kwestie, bez których prowadzenie tego rodzaju działalności nie byłoby możliwe.

Skorzystaj z fachowych przewozów turystycznych

Niezależnie od tego, jaką wycieczkę planujesz i dla ilu osób – sprawimy, że podróż do wyznaczonej lokalizacji będzie maksymalnie przyjemna i bezstresowa. Wielogodzinne siedzenie bezczynnie w autobusie nie kojarzy się pozytywnie, ale z nami przekonasz się, że jest inaczej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług przewozów osób. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – siedziba Jordan Group mieści się w Krakowie.
Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48 12 354 59 44 lub
adresem e-mail: transport@jordan.pl 
chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.