Jordan Group Transport
menu

Jesteśmy firmą od przeszło 25 lat świadczącą usługi turystyczne. Ich wysoki standard został doceniony wśród naszych klientów, dzięki którym staliśmy się jedną z najczęściej wybieranych wypożyczalni busów w Krakowie.

Jesteśmy liderem wśród touroperatorów w obrębie Małopolski. W naszej ofercie znajduje się obsługa wycieczek ceniona za fachowość oraz bezpieczeństwo zapewniane pasażerom. Nasi wysoko wykwalifikowani kierowcy cieszą się uznaniem klientów nie tylko ze względu na wysoką kulturę osobistą będącą ich nieodłączną cechą, ale także ogromne doświadczenie. Warto zaznaczyć, że na bieżąco dbamy o stan techniczny i wizualny naszych busów, które są serwisowane wyłącznie w autoryzowanych punktach.

Przede wszystkim chcemy zaoferować Państwu wynajem autokarów, busów i mikrobusów na terenie Krakowa. Nasza oferta kierowana jest do klientów o różnych oczekiwaniach, dlatego też zadbaliśmy o szeroki wybór modeli busów zróżnicowanych ze względu na standard, wielkość, liczbę miejsc, jak i znajdujące się w nich udogodnienia. Chodzi nam o to, by móc zapewnić bus odpowiedni dla organizatorów uroczystości okolicznościowych, którzy chcieliby zagwarantować swoim gościom transport na imprezę i z powrotem, dla wycieczek turystycznych, firm i każdego, kto chciałby skorzystać z naszych usług. Posiadamy bogatą flotę złożoną z nowych, nowoczesnych modeli znanych, światowych marek – Mercedes, Citroen, Tezeller, Volvo, Setra i innych będącymi gwarantami komfortu i bezpieczeństwa pasażerów. Możemy doradzić Państwu, który z naszych busów okaże się właściwym wyborem z uwagi na odległość zaplanowaną do pokonania, liczbę pasażerów oraz budżet.

Oferta

Liczne udogodnienia

Przewóz osób, będący ważnym elementem oferty, to usługa obejmująca wynajem autobusów wraz z kierowcą. Chętnie obsłużymy wycieczki turystyczne w obrębie Krakowa, Polski, ale też międzynarodowe. Możemy zaoferować komfortowe autokary, w których nawet kilku- lub kilkunastogodzinna trasa nie da się pasażerom we znaki. Klimatyzowanie wnętrza busów, regulowane fotele z możliwością opuszczenia oparcia, łatwe w obsłudze, indywidualne systemy oświetlenia i nagłośnienia, którymi można sterować z własnego stanowiska, a także szereg innych udogodnień to elementy, dzięki którym podróżni na pewno będą zadowoleni z wyboru właśnie naszych usług. Większość autokarów posiada odtwarzacze DVD i telewizory, na których może zostać wyświetlony film, urządzenia audio oraz darmowe WiFi. W niektórych busach można korzystać z barku. Chcąc upewnić się, że w danym modelu busa znajdują się konkretne elementy, warto sprawdzić zakładkę „Autobusy” na naszej stronie internetowej. Umieściliśmy tam dokładne charakterystyki każdego z oferowanych autokarów. Do autokaru możemy dołączyć ski-box do przewozu nart, a także doczepę zawierającą miejsca na 23 rowery.

Autokary w doskonałym stanie technicznym i wizualnym

Jako doświadczona firma transportowa, ze świadomością, że nasze usługi stanowią częsty wybór klientów z Krakowa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za busy, które oddawane są do użytku. Bezpieczeństwo pasażerów oraz kierowców to dla nas kwestia kluczowa. To właśnie dlatego nasza flota składa się w większości z nowych, maksymalnie kilkuletnich autokarów. Każdy z nich na bieżąco przechodzi obowiązkowe kontrole w autoryzowanych punktach, dodatkowo przed każdą podróżą poddawane są przeglądowi stanu technicznego i wizualnego. Robimy wszystko, by oszczędzić naszym klientom niemiłych niespodzianek na drodze, a w zamian za to zagwarantować w pełni bezpieczną podróż. Oczywiście wiemy, że znaczenie ma nie tylko sprawność autokaru, ale także wrażenie, które robi on na pasażerach, dlatego dbamy o to, by był on schludny i zadbany – z zewnątrz i wewnątrz.

Elastyczny cennik

Oferowany przez Transport Jordan wynajem busów wyróżnia się niskimi cenami. Standardowe, popularne trasy wyceniane są ryczałtowo, natomiast trasy niestandardowe indywidualnie na podstawie czasu i terminu najmu, rodzaju busu, a także odległości, która ma zostać przemierzona. Ustalenie kosztów usługi z uwagi na te czynniki umożliwia nam zaoferować cenę korzystną dla obu stron. Stali klienci mogą liczyć na ciekawe rabaty, zachęcamy również do negocjacji! Jako firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem mamy świadomość, że elastyczny cennik to konieczność w branży takiej, jak nasza.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

Biuro Transport Jordan mieści się w Krakowie, skąd też pochodzi znaczna część naszych zadowolonych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mogą Państwo zapoznać się z flotą naszych autokarów i sprawdzić dostępność modeli, które wzbudziły Państwa zainteresowanie. Umożliwia to nasza strona internetowa. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w siedzibie przedsiębiorstwa w celu zarezerwowania busów oraz ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.